Володимир Зеленський підписав указ про неможливість проведення перемовин із путіним

Сьогодні, 4 жовтня, Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО щодо неможливості проведення перемовин з чинним главою рф володимиром путіним у відповідь на оголошення анексії чотирьох областей України.

Відповідний указ опублікували на сайті глави держави, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

«Констатувати неможливість проведення переговорів з президентом російської федерації володимиром путіним», — йдеться в документі.

Крім цього, указом схвалили текст спільного звернення Президента, спікера Верховної Ради та прем’єра щодо заявки на вступ у НАТО.

Кабміну доручили підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України. Ними планують довести оборонний потенціал України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії рф.

Указом уряду також доручили збільшити постачання військово-технічної допомоги Україні та рекомендували Раді ухвалити законом щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку рф.

Читайте також: Володимир Зеленський збирав Ставку верховного головнокомандувача

Вийшов третій випуск проекту «Коли закінчиться війна» за участі екстрасенса Олександра Жаркова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

58

Тетяна Карпенко

журналіст