Володимир Зеленський: “Передчасно йти з посади Президента не збираюся…”

Сьогодні, 26 листопада, Президент України Володимир Зеленський наголосив, що бореться не за владу, а за Україну та її громадян. І не збирається залишати посаду передчасно через будь-який тиск.

Про це він заявив під час прес-марафону “30 запитань Президенту України”, передає “Оперативна Україна інфо”.

“Я не буду боротися за владу – я борюся за Україну. І  як би пафосно це не звучало. А щодо якогось силового тиску на мене, щоб я пішов, то якщо таке буде – ви побачите абсолютно зворотний ефект. Тоді буде відповідь. І  буду боротися до останнього, як це було першого разу, коли пішов у Президенти України”, – наголосив Володимир Зеленський.

І додав, що на посаді Глави держави прагне розбудовувати інфраструктуру України, працювати над закінченням війни та встановленням миру на Донбасі й допомагати в подоланні багатьох інших викликів.

Також Володимир Зеленський зазначив, що ще не прийняв рішення стосовно можливого другого президентського терміну. Це залежатиме не від формату парламентської коаліції після майбутніх виборів до Верховної Ради, а від підтримки його особистості з боку українського народу та від позиції його родини.

Читайте також: В Україні побудують три нові аеропорти.

Юрій Іванов 

293

Юрій Іванов

Головний редактор