Володимир Зеленський: «Ми контролюємо безпекову ситуацію в країні» (відео)

Учора, 14 лютого, Президент України звернувся до народу і запевнив, що влада контролює безпекову ситуацію в країні.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на ОП.

Також глава держави попросив олігархів і бізнесменів, які нещодавно залишили Україну, повернутися:

«Я хочу звернутися не до тих, хто залишився з Україною і в Україні. А до тих, хто її покинув у цей найвідповідальніший момент. Ваша сила не у ваших грошах, не у літаках. А у громадянській позиції, яку ви можете проявити. Поверніться до своїх людей та до своєї країни, завдяки яким ви отримали свої заводи та статки».

Він запевнив, що українська армія має сучасне озброєння і бойовий дух для того, аби чинити запеклий опір вторгненню.

«Ми ніколи не вміли здаватися та не збираємося цьому вчитися. Так, зараз вам, можливо, здається, що навкруги темрява. Але завтра знову зійде сонце над нашим мирним небом. Любіть Україну! Ми спокійні. Ми сильні. Ми разом. Великий народе великої країни», – сказав президент.

Зеленський додав, що 16 лютого проведе в Україні День єднання. Тоді зранку мають виконати державний гімн та одночасно здійснити урочисте підняття прапора в різних містах України.

І нагадав, що ймовірну дату початку наступу Росії вже декілька разів “відкладали” західні партнери України. Тож і нині не варто боятися, що станеться повномасштабна війна.

Читайте також: Стефанчук: “Змінювати стратегічний курс України до ЄС та НАТО ніхто буде”

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

162

Тетяна Карпенко

журналіст