Володимир Зеленський: «Це звернення хочу присвятити тим, хто мужньо стоїть 200 днів, а тому стоїть Україна»

Сьогодні, 11 вересня, Президент України Володимир Зеленський звернувся до українського народу, який героїчно протистоїть російському ворогові протягом 200 днів.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо»

«Дорогий український народе! Сьогодні – 200 днів нашого спротиву. Нашої боротьби. Нашої вітчизняної війни. За волю, за незалежність, за право бути. У ці 200 днів нам чимало вдалось, але найважливіше, а тому найважче – попереду. І це звернення я хочу присвятити саме тим, хто попереду. І кому зараз найважче, бо вони роблять найважливіше…

Сьогодні дії наших воїнів на півночі, півдні та сході України бачать і відзначають усі. Світ у захваті, ворог – у паніці, Україна пишається вами, вірить у вас, молиться за вас, чекає на вас.

Ми певні: ви вийдете на наш кордон, на всі його ділянки. Побачите наші рубежі та ворожі спини. Побачите, як сяють очі наших людей та п’яти окупанта. Вони назвуть це жестами доброї волі. Ми назвемо це перемогою»,- зазначив Володимир Зеленський.

Повне звернення Президента України Володимира Зеленського  дивіться у відео:

Читайте також: ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ 

104

Юрій Іванов

Головний редактор