Влада Литовченко презентувала власну книгу «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні»

Учора, 23 грудня, у Києві в Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація авторської книги, громадської діячки, директора Вишгородського історико-культурного заповідника, кандидата історичних наук Влади Литовченко «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні». 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Ця книга побачила світ у видавництві «Ваш автограф» спільно з видавництвом «Саміт-книга» у межах проєкту видання книг до 30-річчя незалежності України за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України і Українського інституту книги.

Книга має гарні ілюстрації. Вона спрямована на широку аудиторію. Особливо її рекомендують гідам, адже містить багато цікавої і навіть ексклюзивної інформації, яку можна використати під час підготовки екскурсій.

Зауважимо, що подібні видання популярного формату виходять не так часто.

Авторка книги окреслила історію ЮНЕСКО, діяльність організації у справі охорони і збереження пам’яток історії та культури, участь України в цій діяльності. розповіла  про пам’ятки України, що є об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Також подала інформацію про елементи української нематеріальної культурної спадщини, які внесені до репрезентативного списку цієї міжнародної міжурядової організації.

Ось, що Влада Литовченко особисто розповідає про це видання:

На презентацію завітали: український дипломат Валерій Цибух; Надзвичайний й Повноважний посол України, доктор історичних наук,професор, ректор Дипломатичної академії України (2004-2008) Борис Гуменюк; директор НБ КНУ ім.Т.Шевченка Олег Сербін; заступник директора Українського центру культурних досліджень Олена Заливанська; доктор історичних наук,професор-ВЛ Тарас Чухліб; гендиректор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська; головний редактор журналу “Всесвіт” Дмитро Дроздовський, український дипломат, заступник міністра сім’ї, молоді і спорту (2014), заступник Голови Національної Комісії України у справах ЮНЕСКО, представник України у Міжурядовому комітеті ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (2015 ), віце-президент Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту (2016) Микола Мовчан;  завідувач відділу давнього Києва Інституту археології НАН України, кандидат історичних наук Всеволод Івакін; голова ГО «АЛЄМ», ініціатор й координатор внесення орьнек до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО Есма Гаджієва; кандидат історичних наук Тетяна Катаргіна, видавництво «Мистецтво» Ніна Прибєга та Андрій Прибєга.

Влада Литовченко і засновник, головний редактор ІА “Оперативна Україна інфо” Юрій Іванов.

Книга «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в Україні» адресована широкому читацькому загалу, усім тим, хто цікавиться міжнародними відносинами, історією та культурою України. Це видання  є у вільному доступі в електронному варіанті. Для цього потрібно навести на QR-код:

 

Читайте також: У Києві провели фешн-презентацію костюмів до балету “Жизель” .

Юрій Іванов  

563

Юрій Іванов

Головний редактор