Віталій Кличко: У Києві на Новий рік буде тільки ялинка

До нового 2024 року на Софійській площі у Києві встановлять новорічну ялинку, жодних ярмарок та заходів у столиці не передбачено.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Телеграм Віталія Кличка.

Ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів.

Кличко повідомив: “Головну ялинку країни цього року, за традицією, встановимо на Софійській площі. Таке рішення ухвалила сьогодні Рада оборони столиці.

Місто грошей не витрачатиме. Як і минулого року, ялинку встановлять та прикрасять за рахунок меценатів. Та з дотриманням режиму обмеження використання електроенергії.

Відповідальність за встановлення і обслуговування головної новорічної ялинки, все ресурсне та фінансове забезпечення, пов’язане із цим, бере на себе ТОВ “ГЛОБАЛ-ДЕКОР”.

Міський голова Київа додав, що жодних масових заходів, ярмарків та розваг на Софійській площі не передбачено.

За його словами, якщо райдержадміністрації міста плануватимуть якісь святкові заходи в районах, то виключно з дотриманням правил безпеки в місцях, де є укриття. І теж не коштом бюджету Києва.

У КМВА наголосили, що на Раді оборони Києва вирішили не проводити у столиці жодних заходів на Різдво та Новий Рік:

“Ані ярмарок, ані святкувань”.

Витрати бюджетних коштів Києва і електроенергії не передбачено.

Новорічну ялинку цьогоріч почнуть встановлювати на початку грудня. Відкриття запланували 6 грудня. Приберуть ялинку до кінця січня 2024 року.

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

572

Alex

Адміністратор