«Війна пахне погано – кров’ю, потом та смертю»: скандал з військовим, якого вигнали з потягу через «поганий запах», набирає суспільного резонансу

Днями соцмережі сколихнула інформація про українського захисника, якого вигнали з купе потяга нібито через поганий запах. Чоловік їхав на відпочинок з фронту до рідних. Нині інцидент набув широкого розголосу.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, наразі в УЗ подивилися 5-годинне відео з камер спостереження. Як з’ясувалося, нашого захисника змусили вийти в тамбур пасажири.

Працівники компанії запропонували йому місце у вагоні І класу, але він відмовився. Що йому сказали люди у вагоні – ніхто не знає.

«Якщо хтось розніжений їде зі своїм ноутбуком у нашому Інтерсіті, п’є собі гарячу каву і йому раптом заважає запахом військовий напроти, то єдине, що він може собі дозволити – це СТУЛИТИ СВОЮ ПЕЛЬКУ, ЗАКРИТИ НОУТБУК, ТИХО ВИЙТИ НА НАЙБЛИЖЧІЙ ЗУПИНЦІ І ЙТИ ДАЛІ ПІШКИ… Бо їде він мирно в потягу саме завдяки таким військовим», – зазначив директор філії УЗ Олександр Перцовський.

В Укрзалізниці додали, що після скандальної історії стюарди та провідники пройдуть тренінги з психологічної допомоги. Однак, як навчити всіх пасажирів чемності, в компанії не знають.

На цю ситуацію також відреагував міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Він вважає, що повага до солдатів має бути завжди:

«Тхне не від солдата, а від тих, хто його зневажає».

Зауважимо, українського військового, який повертався з фронту додому на потязі Інтерсіті Дніпро – Київ, вигнали в тамбур. Два чоловіки, які сиділи поруч із ним, сказали, що він “погано пахне”. Військовий був змушений провести в тамбурі сім годин. Інцидент отримав розголос у мережі, а користувачі вимагали звільнити провідницю.

Читайте також: Полтавська журналістка Тетяна Цирульник просить захисту в Порошенка від його однопартійця Карпова

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

267

Тетяна Карпенко

журналіст