Відключення світла заважають стабільному пуску тепла в оселі киян

У столиці постійні відключення світла стоять на заваді стабільного пуску тепла в оселі. Тому комунальники закликають мешканців самостійно спускати повітря, де це можливо.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, через постійні відключення електроенергії зупиняється робота котлів та насосного обладнання. Тоді утворюються повітряні перепони, що призводять до відсутності тепла в окремих квартирах чи кімнатах.

Після повторного запуску котелень комунальники обходять будинки для спуску повітря, однак на обслуговуванні підприємства перебуває дуже багато багатоквартирних житлових будинків.

Тому, щоб пришвидшити появу тепла у власній квартирі, мешканці можуть самостійно спускати повітря. Це стосується тих будинків, де спускні крани знаходяться в квартирах верхнього поверху.

Крани розташовані безпосередньо на перемичці між стояками або на одному з радіаторів. Тож мешканцеві верхнього поверху досить відвернути кран на половину оберту і дочекатися, поки замість шиплячого повітря з нього поллється вода.

Читайте також: Як підготувати запас води для надзвичайних ситуацій

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

214

Тетяна Карпенко

журналіст