Відійшов у вічність відомий полтавський футболіст

Вчора, 16 вересня, у Полтаві помер нападник полтавських “Колгоспника” та “Колоса” – Володимир Попіневський.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із посиланням на ФК “Ворскла”.

Володимир Миколайович Попіневський помер на 82-му році життя. Він грав за головну полтавську команду з 1962 по 1967 рік, а потім разом зі Станіславом Басюком працював у команді тренером.

Старші покоління уболівальників пам’ятають Володимира Миколайовича як прекрасного нападаючого, у якого були відмінні швидкість і техніка. У класі «Б» Попіневський забив близько 40 м’ячів – це другий, після Бориса Маслова, показник результативності у полтавській команді. Однак більшу частину свого життя він віддав дітям, виховавши чимало футболістів різного рівня.

“Важко усвідомлювати, що його вже не буде з нами, але ясновельможна душа, людяність і порядність залишаться у пам’яті кожного, хто його знав, назавжди”, – написали у соцмережі родичі померлого.

Прощання з Володимиром Попіневським відбудеться 19-го вересня о 13:00 у Сампсоніївській церкві, яка знаходиться в Яківцях. Автобус відправлятиметься від центрального входу стадіону “Ворскла” о 12:30 й відразу поїде на місце прощання. Поховають футболіста на Єврейському кладовищі.

Читайте також: Помер відомий футбольний тренер із Полтави.

Зоя Брюхович

803

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті