Весняні канікули: коли розпочнуться та скільки триватимуть

Навчальний рік 2022-2023 стартував традиційно 1 вересня 2022 року та має завершитися 30 червня 2023 року. Кожен навчальний рік складається з двох семестрів, кожен з яких ділиться на дві чверті. Зазвичай після кожної чверті починаються канікули.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За даними МОН, шкільні весняні канікули у 2022-2023 навчальному році триватимуть у такі дати:

  • початок канікул — 27 березня 2023 року;
  • закінчення канікул — 2 квітня 2023 року.

Проте деякі навчальні заклади працюють за триместровою системою, відповідно графік весняних канікул у таких школах інший:

  • початок канікул — 3 квітня 2023 року;
  • закінчення канікул — 9 квітня 2023 року.

В обох випадках тривалість весняного відпочинку для школярів — один тиждень, але з урахуванням вихідних школярі матимуть для відпочинку дев’ять днів.

Якщо ваша дитина навчається у приватній школі, то там може бути свій календар, який іноді суттєво відрізняється від стандартного.

Ці дати є орієнтовними, адже остаточне рішення щодо дат та терміну проведення канікул ухвалює адміністрація кожного навчального закладу окремо.

Читайте також: Міністерство освіти й науки замість Шкарлета очолив Оксен Лісовий

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 1 (голова Благодійного фонду Лео Андрій Яремчук)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

66

Тетяна Карпенко

журналіст