Валерія Охтирчанка презентувала нову пісню, в якій висловила підтримку українським військовим

Учора, 22 березня, українська співачка Валерія Охтирчанка презентувала на своєму YouTube-каналі нову авторську пісню «Українські хлопці». Нею вона прагне підбадьорити українських військових.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

На думку Валерії Охтирчанки, наразі бракує українських пісень, які б були прямо адресовані до наших чоловіків-захисників:

«На жаль, українці ще й досі використовують російські пісні для записів у TikTok, наприклад, «Младший лейтенант», «Я люблю военных». І це дуже дратує, виникає певний дисонанс, кому саме адросовані ці пісні, якщо українці ще й досі знімають відео під ті самі пісні, що й росіяни. А найгірше, що російські співаки отримують роялті за кожне відео. Дивно, але не всі українці усвідомлюють, до чого призводить їх необізнаність. Тому важливо, щоб в Україні з’являлася музична альтератива, великий асортимент патріотично-військової музики, яка підійматиме бойовий дух віськових».

Крім того, співачка розпівала, що продовжує прославляти Україну на міжнародній співочий арені. Її пісня «World, we need peace» отримала перемоги на ще кількох престижних музичних кінофестивалях: International Sound Video Awards у Празі, Ten Penny Gypsy в США, а відеокліп на пісню «Червоний мак» став найкращим у номінації «Кращий музичний драматичний кліп» в Словаччині на Міжнарожному кінофествалі Euro Video Song Awards та Cooper Awards в Україні.

Валерія Охтирчанка підкреслила, що наразі працює над випуском ще кількох патріотичних пісень, які збагатять українську музичну скарбничку.

Читайте також: Музичний кліп співачки Валерії Охтирчанки визнали найкращим на міжнародному кінофестивалі в Парижі (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Юрій Іванов

84

Юрій Іванов

Головний редактор