Вадим Бойченко: «У Маріуполі спалахнули інфекції»

Маріуполь, що на Донеччині, стоїть на порозі спалахів холери та дизентерії. Місто зачинили на карантин, обмежили доступ до річки й моря.

Про це розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За його словами, окупанти почали відмежовувати військові поселення від маріупольців, аби вберегти свої життя. Наразі в місті тисячі стихійних поховань і немає каналізації:

«Зараз підвищується температура повітря і починаються дощі. Весь розмитий ґрунт потрапляє до річок, колодязів, криниць та джерел, звідки люди беруть воду. Це може призвести до тисячі смертей маріупольців. 100 тисяч жителів просто тримають у гетто. Переважна більшість з яких, пенсіонери. Вони хочуть, але не можуть виїхати».

Вадим Бойченко додав, що росіяни та колаборанти не вживають належних заходів. Лікарні розбиті, а все вціліле медичне обладнання вивезли до Донецька.

«Єдине, що вони намагаються зробити – це врятувати власні життя, а до маріупольців їм немає ніякого діла», – прокоментував очільник міста.

Читайте також: У Маріуполі росіяни облаштували морг у приміщенні одного з супермаркетів

Загарбники зруйнували понад тисячу багатоповерхівок у Маріуполі

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

146

Тетяна Карпенко

журналіст