В Японії покажуть українську стрічку “Щедрик”

У липні цього року в японських кінотеатрах покажуть українську історичну драму “Щедрик”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Посольство України в Японії.

Всеяпонський показ української історичної драми “Щедрик” (“Carol of the Bells”) відбудеться 7 липня 2023 року”. Фільм створила режисерка Олеся Моргунець–Ісаєнко за сценарієм Ксенії Заставської.

Нагадаємо, що в український прокат стрічка вийшла у січні 2023 року. Бюджет стрічки склав 2 млн доларів. Половину з цієї суми профінансувало Міністерство культури України. У прокаті фільм зібрав понад 8,7 млн грн та увійшов до топ–3 за касовими зборами серед українських історичних драм.

У фільмі розповідається про життя трьох родин різних національностей: українців, поляків та євреїв, які об’єднані спільною бідою — війною. Після репресивної системи СРСР вони відчувають на собі каральну машину Третього Рейху. Сюжетна лінія стрічки розгортається у Станіславі — сучасний Івано-Франківськ.

Читайте також: «Щедрик» за два вікенди зібрав у прокаті 3,5 мільйона гривень

Дивіться також відео: Професор Євген Гула завітав у гості до юного художника Данила Ноздрі, аби оцінити його нові полотна

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

 

53

Тетяна Карпенко

журналіст