В якому одязі зустрічати 2022 рік, щоб сподобатися Тигру

Новий 2022 пройде під заступництвом Чорного Водяного Тигра. Щоб сподобатися цьому величному і сильному звірові, важливо продумати, що вдягнути в новорічну ніч. До свята залишилося менше двох днів, саме час розпочати підготовку.

Яким кольорам віддає перевагу символ року, читайте в матеріалі  “Оперативної України інфо”.

За словами фахівців, Тигр – надзвичайно сильний, упертий та жорстокий хижак. Однак вода трохи пом’якшує ці характеристики. При цьому звір не стає лагідним котиком, тому для святкування Нового року постарайтеся догодити йому. Хижак любить спокій, умиротворення та вияв мудрості. Тому варто підібрати вишукані, делікатні та стильні образи. Більше природного та стриманого, менше яскравого та помпезного.

Символ року віддасть перевагу всім відтінкам синього кольору. Також Тигр оцінить блакитний, бірюзовий, чорний, коричневий, зелений, пісочний, молочний, золотистий, сріблястий та бронзовий кольори. Фасон сукні може бути будь-яким, його можна вибрати самостійно, відштовхуючись від того, який більше підійде по фігурі. Тканини краще вибирати натуральних матеріалів, наприклад, із шовку чи бавовни.

Які кольори в одязі неприпустимі на рік Тигра

Так як господар року не любить пафос та химерність, не підійде для зустрічі Нового року одяг агресивного червоного кольору. Яскраві помаранчеві відтінки теж будуть невдалим рішенням – такі кольори нагадують вогонь, що неодмінно відштовхне і налякає хижака. Варто відмовитись і від неоново жовтих, рожевих, салатових відтінків.

Анімалістичні принти під забороною – не надягайте одяг із леопардовим, зміїним, зебровим або тигровим орнаментом. Не варто думати, що якщо ви одягнете тигрову сукню, то господар року неодмінно прийме за своє. Тигр не любить конкурентів.

Фахівці підкреслюють, що елегантна стриманість та свобода рухів буде в  пріоритеті.

Читайте також: У Києві відкриють виставку ікон Софії Київської і Лаври.

Юрій Іванов 

583

Юрій Іванов

Головний редактор