В Ужгороді з’явилась міні-скульптура, яка розмовляє (відео)

Сьогодні, 5 липня, в Ужгороді відбулася презентація міні-композиції “Дикий Захід Баффало Білла”.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Міні-скульптура «розмовляє» за допомогою QR-коду англійською та українською мовами. Відтепер навіть іноземні туристи зможуть почерпнути цікаву інформацію з історії Ужгорода.

Скульптуру створили за підтримки БО “Фонд Андрія Півня”.

За словами організаторів, скульптурка увіковічує подію, що відбулася в Ужгороді 27 червня 1906 року – виступ всесвітньовідомого американського колективу «Дикий Захід» на чолі з Вільямом Фредеріком Коді на прізвисько “Баффало Білл”: шоуменом, військовим, актором та народним героєм США. Тоді, завітавши до міста над Ужем, колектив влаштував два театралізовані покази, аналогічні до показів європейського турне Баффало Білла в містах Лондон, Париж, Відень та інших. У цьому грандіозному шоу брали участь близько 1300 людей та тварин. Після європейських столиць відвідини Ужгорода «Диким Заходом Баффало Білла» стали справжньою сенсацією. А за всю історію міста це була наймасштабніша атракція.

Скульптуру розмістили на Київській Набережній. За історичними даними саме тут понад 100 років тому відбувся театралізований виступ «Дикого Заходу Бафалло Білла».

Тож усі охочі можуть сюди завітати та сфотографуватися біля цікавого арт-об’єкту.

Читайте також: На Ужгородщині провели перший відкритий турнір з воркауту

Зоя Брюхович

490

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті