В Ужгороді на сесії міськради підтримали низку важливих проектів (подробиці)

Сьогодні, 31 серпня, в Ужгороді відбулася IХ сесія міськради.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

У сесійній залі були присутні 36 депутатів із 38-ми. Вони проголосували за 9 проектів: “Про зміни благоустрою міста Ужгород на 2018-2022 роки.”, “Про зміни Програми капітального ремонту житлового фонду у м. Ужгород на 2018-2022 роки.”, “Про зміни до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Ужгород на 2018-2022 роки.”, “Про зміни до програми економічного і соціального розвитку м. Ужгород на 2021 рік.”.

Також міські депутати підтримали проект “Про передачу коштів іншої субвенції з бюджету Ужгородської міської територіальної громади до обласного бюджету Закарпатської області.” та “Про зміни до бюджету Ужгородської міської театральної громади на 2021 рік”.

Після завершення сесії депутат від партії “Слуга Народу” Валентин Штефаньо розповів, що цьогоріч закінчаться ремонтні роботи на площі Шандора Петефі:

“Ремонт площі Шандора Петефі почався у 2017 році. Діти, які народилися у цьому році вже скоро підуть у перший клас. Нарешті виділили кошти на ремонт цієї території. На площі прокладають всі комунікації. Після чого викладуть бруківку. Ремонтні роботи завершать до кінця року”.

Депутат міськради підкреслив, що розтягувати ремонтні роботи на такий довгий час не можна. Адже зовнішній вигляд міста є його візитівкою.

Читайте також: В Ужгороді на Пагорбі Слави вшанували пам’ять загиблих захисників України під Іловайськом.

Зоя Брюхович

286

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті