В управління АРМА передали майже 3 млн доларів підприємства підсанкційного російського олігарха

Нещодавно в Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передали майже 3 млн доларів США підприємства, яке належить підсанкційному російському олігарху. Наразі ці кошти знаходяться на рахунках у банківських установах.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили в пресслужбі Офісу Генерального прокурора.

Слідство встановило, що бенефіціарним власником підприємства є громадянин РФ – президент російського футбольного клубу “ЦСКА”. Олігарх пов’язаний з державною корпорацією “РОСТЕХ”, яка постачає зброю, військову техніку та боєприпаси для потреб Збройних сил Росії.

“У ході розслідування перевіряють інформацію щодо правомірності отримання та використання банком понад 1,6 млрд грн кредиту для рефінансування, отриманого після введення воєнного стану в Україні. Раніше, за матеріалами правоохоронних органів, рішенням Вищого антикорупційного суду України активи громадянина рф – 88,89 % акцій українського банку – стягнули в дохід держави”, – зазначили в Офісі генпрокурора.

Читайте також: Французький суд відпустив олігарха Костянтина Жеваго під заставу

Дивіться також відео: У Києві проведуть ІІ Всеукраїнський форум «Проти#дій булінгу у воєнний час! Хто мій безпечний друг?»

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Діана ЯКОВЕНКО

17