В Україну прийшла нова хвиля COVID-19

Третій рік поспіль кількість хворих на коронавірус збільшується на початку вересня. Зараз вже можна констатувати, що в Україну прийшла нова хвиля захворюваності на COVID-19.

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Так, за позаминулий тиждень в Україні зафіксували 9,1 тисячі хворих, а за минулий – 11,5 тисячі.

Ключовим показником є кількість госпіталізацій. За словами головного санітарного лікаря, напередодні фіксували до 1 тисячі хворих на тиждень, але зараз ця цифра росте:

«Ми спостерігаємо початок зростання захворюваності, й це початок осінньої хвилі, яка є базовою. Поступово реєструємо все більші відносні показники за кількістю хворих. За позаминулий тиждень це 2,6 тисячі пацієнтів, зараз близько 3,1 тисячі хворих впродовж тижня госпіталізуються з діагнозом COVID-19».

Ігор Кузін додав, що кількість тестувань вже майже повернулася до показників довоєнного періоду. Через це зростання позитивних тестів від тижня до тижня збільшується на 10-15%. За його прогнозами, рівень хворих почне спадати навесні.

Читайте також: Новий різновид «Омікрону» зафіксували в Чернівецькій області

У Києві на Арт-Заводі «Платформа» провели благодійний фестиваль Smile Wanted, аби зібрати кошти на мобільну стоматологію для ЗСУ та переселенців

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

61

Тетяна Карпенко

журналіст