В Україні запустили в обіг нові купюри 500 гривень

Відучора Національний банк України випустить в обіг нову банкноту номіналом в 500 гривень. Метою цього є замінити зношені та пошкоджені банкноти.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Нацбанк.

Так, випустять в обіг банкноти номіналом 500 гривень зразка 2015 року. На них буде підпис Голови Національного банку України Андрія Пишного та відображення року випуску. Згідно з чинним законодавством, на банкнотах розміщується підпис чинного Голови Національного банку України.

Вони перебуватимуть в обігу разом з іншими банкнотами цього номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України.

НБУ у березні скоротив продаж валюти на міжбанку на 31,3% порівняно з лютим до 1 669,0 млн доларів. Поки що там не бачать причин міняти офіційний курс 36,6 гривні, за яким центробанк купує та продає валюту на міжбанку.

Читайте також: В Україні бюджетникам на небезпечних територіях підвищили оклади

Дивіться також відео: ALEKSEEV розповів про свою участь у Всеукраїнському благодійному заході під егідою ГО FENIX CHARITY

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

282

Тетяна Карпенко

журналіст