В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій»

В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій», що дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі та очікуваного рівня зарплат.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Мінекономіки.

За словами віцепрем’єр-міністра, першого міністра економіки України Юлії Свириденко, наразі працевлаштування – надзвичайно актуальна проблема для багатьох українців:

«Надто для тих, хто змушений був покинути свої домівки через бойові дії в своєму регіоні та переїхати. Водночас бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги наших грантових програм, потребують робочої сили. Новий інструмент допоможе і роботодавцям, і працівникам та сприятиме відновленню й подальшому розвитку економіки».

Вона додала, що План Відновлення України передбачає створення більш як 1 млн 700 тисяч робочих місць протягом наступних років. Тому «Єдиний портал вакансій» буде дуже корисним і в майбутньому.

Новий портал дає змогу знайти інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати. Нові вакансії з’являються на порталі в режимі реального часу та є максимально актуальними.

Читайте також: На порталі «Там, де вас чекають» переселенці можуть знайти житло (фото)

В Україні запустили портал гуманітарної допомоги

Підписуйтесь на наші соцмережі: Telegram-канал та Facebook, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

41

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 5 =