В Україні вдосконалять процедуру мобілізації

У комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки працюють над удосконаленням процедури проведення мобілізації в Україні.

Про це повідомив член комітету, представник президента у парламенті Федір Веніславський, пише “Оперативна Україна інфо”.

За його словами, ці питання взяли на контроль і винних притягнуть до відповідальності:

“За результатами засідання оборонного комітету, де були всі керівники високого рівня, які відповідають за мобілізаційні заходи, з’ясували, чому виникають такі неправильні ситуації, наприклад, коли військовослужбовця одразу направили до зони бойових дій після призову на службу”.

Крім того, в профільному комітеті ВР продовжується робота над удосконаленням процедури проведення мобілізації. Зокрема, він розробляє законодавчі зміни, які сприятимуть урегулюванню питання видачі повісток військовозобов’язаним внутрішньо переміщеним особам, які зараз вимушено мешкають не за місцем постійної реєстрації.

Нагадаємо, загальна мобілізація в Україні здійснюється з 24 лютого на виконання указу Президента України. Раніше у Міноборони пояснювали, що жодних нових хвиль мобілізації немає, все йде у плановому порядку. Потреби в мобілізації залежать від розвитку ситуації фронті.

Читайте також: Мобілізація: хто зі студентів може отримати повістку

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 3 (голова Благодійного фонду Віктор Лещинський)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

595

Тетяна Карпенко

журналіст