В Україні поступово знижується рівень безробіття

З березня 2022 року вже понад 600 тисяч українців повернулись до роботи. А з другої половини 2022 року зросла кількість найманих працівників та кількість вакансій від роботодавців – кількість найманих працівників за даними реєстру застрахованих осіб становила 8,6 мільйона людей.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Мінекономіки.

Як зазначили в Міністерстві, позитивні зміни спостерігаються в тому числі через запроваджені Урядом програми стимулювання підприємництва та зайнятості, серед них – “єРобота” та “Власна справа”. На зростання зайнятості спрямовані також програми виплати компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, розмір якої становить 6700 гривень.

Також в Україні діють програми компенсації частини оплати праці чи ЄСВ за працевлаштування окремих категорій населення, яким може бути складно знайти роботу – молоді на перше робоче місце, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, одиноких батьків та людей передпенсійного віку.

Крім того, поступово розвивається проєкт “Армія відновлення”, куди залучають безробітних до виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни. На сьогодні до виконання таких робіт залучено вже понад 9,5 тисяч безробітних в 14 областях.

Читайте також: Землетруси в Україні: чи вистоять вітчизняні будинки?

Дивіться також відео: Провів у Sport Life на Позняках журналістський квест «Знайди стійку, на якій качають прес»

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

32

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + nineteen =