В Україні почали перевіряти переселенців

В Україні розпочалися перевірки внутрішньо переміщених осіб за місцем їхньої реєстрації з метою верифікацій виплат на проживання.

Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За її словами, фіксується близько 30% випадків неправомірно отриманих коштів на проживання. І не завжди це робиться із злими намірами. Частіше велика кількість людей після повернення додому просто не знімається з реєстрації, тому і прийнято рішення щодо перевірки ВПО за списками:

«Ми наразі фіксуємо до 30% випадків, коли виплати надаються не тим, хто того потребує. Я вважаю, що уряд має дбати про ці кошти, бо майже всі соціальні видатки у нас здійснюються з трансфертів міжнародних партнерів, і вони хочуть бачити, що ми дуже економно і відповідально ставимося до витрачання цих коштів».

Міністр наголосила, що для тих людей, хто повернувся додому і потребує подальшого піклування з боку держави, є інші цільові програми.

Читайте також: На Полтавщині мають намір будувати житло для переселенців

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

32

Тетяна Карпенко

журналіст