В окопі ЗСУ оселився бобер

Днями в соцмережах з’явилося кумедне відео з бобром, який вирішив зайняти позиції українських військових – він оселився в їхньому окопі.

Кумедний ролик оприлюднив захисник під псевдонімом Вугр у своєму TikTok, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

На відео військовий намагається відтягнути гризуна від окопа за хвіст. Втім, бобер вирвався та побіг назад до ями. У цей момент захисник у розпачі кричить: “Куди!”. Тварина обмилувала собі один з окопів, які українські воїни облаштували в посадці. І, вочевидь, не узгодила свої плани з господарями. Солдати намагалися його випровадити, але їм не вдалося.

Менш ніж за добу публікація зібрала майже 200 тисяч вподобань та 2,6 тис. коментарів. Так, користувачі не втратили нагоди пожартувати, що це тепер окоп бобра: “І скільки ви в нього живете? У нас навіть бобри серйозні, вперті і непереможні. Спробуйте тепер вибити його з цієї позиції. То ви квартиранти, значить. Коли командир приїхав перевірити, чи правильно викопані окопи.Я всяке бачила в хлопців на позиціях: вівці, собаки, коти, миші, ворони, гуси і навіть кабани! Але бобра – це просто неймовірно!”.

Читайте також: Наші захисники показали захоплену ворожу техніку (фото)

Дивіться також відео: «Благодійність під час війни: з перших уст». Випуск 3 (голова Благодійного фонду Віктор Лещинський)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

989

Тетяна Карпенко

журналіст