В Обухівському народному мистецькому центрі відвідувачів дивують етнопоказами та різноманітними виставками

23 вересня наші журналісти побували в Обухівському народному мистецькому центрі, що за адресою: вул.Малишка, 1. Там  для обухівчан та гостей міста  постійно проводять етнопокази, концерти, презентації, екскурсії та різноманітні виставки.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Сьогодні завершується виставка місцевої майстрині Тетяни Марченко у техніці “Вітраж на склі”. Це яскраві роботи, які дивували навіть вибагливих поціновувачів мистецтва.

За словами краєзнавця, волонтера Центру Олени Артюшенко, тут постійно змінюються експозиції та проводяться найрізноманітніші заходи:

“Замість виставки “Вітражі на склі” найближчим часом з’явиться інші роботи місцевих майстрів. А на постійній основі у нас діє краєзнавча експозиція старожитностей: рушників, народного традиційного вбрання, живопису. Ці речі сюди проносять обухівці, аби ними могли помилуватися всі охочі”.

Також вона додала, що родзинкою закладу є етнопокази. До них долучається до 50 волонтерів.

До речі, 26 вересня о 15:00 в Обухівському народному мистецькому центрі до Міжнародного дня туризму відбудеться презентацію пряника «Пірника» – колишнього дитячого смаколика зі знаменитого обухівського ярмарку.

Читайте також: Віктор Лещинський подарував музею-садибі А.Малишка унікальний жіночий гуцульський костюм.

Юрій Іванов

189

Юрій Іванов

Головний редактор