В ОБСЄ бойкотують лаврова

Під час виступу міністра закордонних справ росії сергія лаврова на саміті ОБСЄ в Північній Македонії із зали вийшли деякі делегати. Сам глава МЗС рф попросив “дати йому спокій”

Про це 30 листопада «Оперативній Україні інфо» повідомляє The Guardian.

Українська та декілька інших делегацій залишили зал засідань міністерської зустрічі ОБСЄ у Скоп’є під час виступу глави МЗС росії сергія лаврова.

Українська делегація у повному складі вийшла з зали, коли російський міністр почав свій виступ. При цьому Україну підтримали і кілька інших делегацій, перелік яких поки невідомий.

У вівторок МЗС України оголосило про відмову міністра Дмитрау Кулеби від участі в зустрічі ОБСЄ через рішення організаторів запросити на засідання главу МЗС рф сергєя лаврова.

Згодом глави МЗС країн Балтії та Польщі приєдналися до бойкоту зустрічі ОБСЄ.

Також стало відомо, що ще кілька міністрів бойкотують зустріч ОБСЄ, але не оголосили про це публічно.

Держсекретар США Ентоні Блінкен залишив зустріч ОБСЄ до прибуття туди лаврова. Не з’явився на засіданні і головний дипломат ЄС Жозеп Боррель.

лавров, який виступав російською, у якийсь момент перервася і, вочевидь, відреагував на події в залі англійською мовою: “Ви не могли б залишити мене на самоті, будь ласка? Дякую”.

Після завершення виступу лавров одразу залишив зал засідань.

Читайте також: 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

128

Alex

Адміністратор