В Естонії продовжили приготування до можливого закриття кордону з росиєю

На пункті прикордонного перетину між Естонією та росією в естонському місті Нарва у п’ятницю продовжили приготування до можливого закриття кордону – на мосту встановили додаткові загородження.

Про це повідомляє  «Оперативна Україна інфо» із посиланням на ERR.

Перші бетонні піраміди на мосту в Нарві з’явилися ще ввечері 16 листопада – після того, як на східний кордон Естонії прибули 19 громадян Сомалі та Сирії, які намагалися без законних підстав проникнути в країну.

Напередодні поліція та прикордонна охорона Іда-Вірумаа, до складу якої входить Нарва, сказала, що готується до можливого закриття прикордонного пункту.

“Ми уважно стежимо за тим, що відбувається на кордоні, тому що росія здійснює міграційний тиск щодо Естонії та Фінляндії, відправляючи до нашого кордону людей, які не мають права на в’їзд до Євросоюзу. З минулого тижня кілька великих груп намагалися потрапити до Естонії”, – додали там.

Загородження також готуються у зв’язку з тим, що з 1 лютого закриється на реконструкцію російський пункт пропуску “Івангород” на кордоні з Естонією.

Фінські прикордонники повідомляли, що за останні місяці через пункти пропуску на південно-східному кордоні до Фінляндії намагалася потрапити винятково велика кількість людей, які не мають в’їзних документів.

Читайте також:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є у TikTok.

40

Alex

Адміністратор