Усі українські лікарні забезпечили генераторами

Усі медичні заклади, що надають стаціонарну та екстрену допомогу, вже забезпечили резервними джерелами живлення – генераторами.

Про це під час телемарафону заявив заступник міністра охорони здоров’я України Богдан Боруховський, повідомляє «Оперативна Україна інфо».

За його словами, перемикання з основного джерела живлення на резервне здебільшого відбувається автоматично:

«У деяких закладах зараз екстрено доналаштовують систему резервного живлення, оскільки не було передбачено автоматичного швидкого перемикання. Зараз це потребує чергування медичного персоналу, який умовно за 5 хвилин перемикає з одного джерела живлення на інше».

Крім того, наявність резервного джерела живлення в медзакладі стала однією з вимог Служби громадського здоров’я на 2022 рік.

«Тому в кожному закладі був генератор, але вони різної потужності. Одні брали на живлення весь корпус, приміром, 200 кВт. В інших закладах невеликі – 5-10 кВт», – зазначив заступник голови МОЗ.

Медзаклади закуповували генератори самостійно або за кошти громади чи обласних рад.

Читайте також: В Україні дозволили вводити бустерне COVID-щеплення дітям 12-17 років

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

51

Тетяна Карпенко

журналіст