Уряд відновив ліцензійний контроль над виробництвом і продажем палива, алкоголю й тютюну

Днями Кабмін додав виробництво та торгівлю алкоголем, тютюном і паливом, а також зберігання палива до переліку бізнесів, які не можуть працювати на умовах декларування в умовах війни.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на пресслужбу уряду.

За словами міністерки економіки Юлії Свириденко, від початку повномасштабного вторгнення уряд перевів понад 500 дозволів на декларативний принцип і планує зменшити кількість видів дозвільних документів до п’яти:

«Рішення дозволить посилити контроль над обігом високоліквідних підакцизних товарів, що мають стратегічне значення для держави, – спирт та пальне. А також товарів, які мають шкідливий вплив при споживанні, зокрема, тютюну та алкоголю. При цьому потрібно розуміти: це не правило, а виняток. Уряд і надалі рішуче налаштований впроваджувати політику дерегуляції».

У Мінекономіки очікують, що цей крок дозволить збільшити надходження до місцевих бюджетів і запобігти зловживанням у сфері обігу товарів, які несуть небезпеку для життя та здоров’я.

Читайте також: Уряд не підвищуватиме мінімальну зарплату в 2023 році

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

32

Тетяна Карпенко

журналіст