«Український реконструкційний фонд» відвідав Ворзель та Бородянку, аби сприяти їхньому відновленню

Команда БО «Благодійний фонд «Український реконструкційний фонд»  почала відвідувати населені пункти країни, які постраждали від російських окупантів, аби в подальшому сприяти їхньому відновленню. Днями вже побували із такими візитами у Ворзелі та Бородянці, що на Київщині.

Про це «Оперативній Україні інфо» повідомила голова БО «Благодійний фонд «Український реконструкційний фонд» Ірина Лещинська.

За її словами, у Ворзелі команда Фонду зустрілася із представниками бізнесу та будівельниками. І навіть оглянула місце, де планують зводити будинок у межах благодійного проекту.

«Ми на власні очі побачили земельну ділянку, на якій уже невдовзі може розпочатися будівництво сучасного житлового комплексу для людей, які через військові дії з боку російських окупантів, втратили власні домівки», – говорить Ірина Лещинська.

Наступним населеним пунктом стала Бородянка. Це селище значною мірою постраждало під час боїв із російським агресором. Тут понівечили чималу кількість об’єктів як житлового фонду, так і соціального значення.

«У Бородянці ми підписали із в.о. голови Бородянської селищної ради Георгієм Єрко меморандум про співпрацю щодо відновлення життєдіяльності селища та  сприяння нашого Фонду в гуманітарній допомозі мешканцям громади»,- зазначила голова Фонду.

Ірина Лещинська підкреслила, що головне завдання Фонду – накопичувати проекти зруйнованих будівель, які потребують негайного відновлення. Потім презентувати їх іноземним фондам та донора, аби отримати відповідне фінансування.

Для цього вони активно спілкуються із представниками громади, аби якнайшвидше зібрати відповідний пакет документів для реалізації відновлення тих чи інших об’єктів соціальної сфери.

До речі, крім відновлення будівельних об’єктів, команда Фонду почала працювати і в напрямку адресної гуманітарної допомоги цивільному населенню у вигляді продуктів, ліків та інших необхідних речей.

Читайте також: В Україні запрацював «Український реконструкційний фонд» із відновлення інфраструктури країни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Юрій ІВАНОВ

Фото: Володимир АНУФРІЄВ  

270

Юрій Іванов

Головний редактор