Український гімнаст здобув чотири медалі на етапі Кубка світу, з них три – золоті

Український гімнаст Ілля Ковтун завоював два золота в останній день Кубка світу в єгипетському Каїрі після двох медалей на його старті.

Про це інформує НОК України та олімпійська команда у Facebook, повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

Перші дві медалі 19-річний черкащанин Ілля Ковтун завоював на початку старту, інші дві – в останній день змагання.

Спортсмен пройшов у фінал у вільних вправах, а також у змаганнях на паралельних брусах, перекладині та коні.

Це вже четверта медаль Іллі на цьому приладі у Кубку світу-2023 після золота у Досі та Коттбусі, а також срібла у Баку. Золоту крапку хлопець поставив виступом на поперечині, який був оцінений найвище серед восьми фіналістів – 14,100.

Дивіться також відео: TAYANNA розповіла про благодійні концерти та творчість під час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.