Українські прикордонники під Бахмутом захопили опорний пункт рф

Учора, 8 січня, українські прикордонники під Бахмутом, що на Донеччині, захопили опорний пункт росіян та покращили тактичне положення.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на сайт Державної прикордонної служби.

За словами прикордонників, росіяни намагалися повернути втрачену позицію, але їм це не вдалося. Зрештою окупантів відкинули. У ближньому бою українські прикордонники знищили 18 росіян, ще 24 — поранили.

Також Президент України Володимир Зеленський зазначив, що 8 січня командувач напрямку, генерал Сирський, об’їхав війська, які обороняються на підступах до Бахмута і Соледара. Він відзначив бійців нагородами за стійкість. На місці організовував кроки, що необхідні для зміцнення оборони та посиленню вогню по російських військах.

«Треба розуміти, що всі наші позиції, всі наші дії в обороні взаємопов’язані, і від стійкості та ефективності дій у кожній точці фронту залежить стійкість та ефективність дій на фронті загалом», – додав глава держави.

Читайте також: Опублікували супутникові знімки зруйнованого Бахмута

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

161

Тетяна Карпенко

журналіст