Українець готується встановити світовий рекорд, перепливши океан на морському велосипеді

35-річний одесит Руслан Верин готується встановити світовий рекорд, перетнувши Атлантичний океан на морському велосипеді.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив мандрівник Руслан Верин.

Чоловік хоче встановити рекорд Гіннесса та рекорд України, перетнувши Атлантичний океан на морському велосипеді. За його словами, одиночна подорож триватиме 4-5 місяців. Точного часу немає, адже мандрівка залежить від вітрів, течій, штормів.

Також Руслан Варин переймається забрудненням океанів. Під час подорожі він збиратиме сміття і покаже своїм глядачам на YouТub скільки насправді відходів потрапляє в океан:

“Забруднення океанів входить до списку ООН, як одна з 14 глобальних проблем 21 століття. Я збиратиму відходи, які побачу на своєму шляху. Мені важливо, щоб і ми брали участь у питаннях захисту навколишнього середовища. Зібране сміття повинно наочно продемонструвати скільки насправді сміття в океані. Думаю, людям буде над чим замислитися”.

Довідка: Руслан Верин проїхав 4 континенти, відвідав 43 країни, двічі перетнув екватор, встановив Рекорд України за найвище сходження з велосипедом.

Читайте також: Закарпатець встановив новий рекорд України, пробігши понад 400 км.

Зоя Брюхович

344

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті