Українців закликали готуватися до кількох важких днів

У зв’язку із ракетною атакою 15 листопада нині  фахівці прогнозують значні перерви в енергопостачанні. Українцям радять запастися водою та зарядженими гаджетами.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Укренерго.

Учора була найбільша атака в історії енергетики, від якої постраждали всі області України. Найскладніша ситуація на заході, а також у центральному та північно-східних регіонах. Для стабілізації енергосистеми в Укренерго застосували аварійні графіки відключень. Це дозволило запобігти повному знеструмленню країни.

«Енергетики одразу ж розпочали відновлення живлення споживачів та пошкоджених мереж та електростанцій. Ми працюватимемо цілодобово, щоб повернути світло, яке у нас намагаються відібрати росіяни», – сказав голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький.

Водночас наступні кілька днів будуть важкими: наближається похолодання, та споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж.

Енергетики попередили, що сьогодні, 16 листопада, по всій Україні використовуються графіки погодинних відключень, а також додатково аварійні відключення. Тому просять із розумінням ставитися до ситуації.

Читайте також: Як правильно вмикати побутові прилади після поновлення електропостачання (інфографіка)

Як підготувати запас води для надзвичайних ситуацій

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

93

Тетяна Карпенко

журналіст