Українці зможуть безоплатно отримати світлодіодні лампи

Наприкінці січня у відділеннях Укрпошти розпочнеться обмін старих ламп розжарювання на світлодіодні.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на Укрпошту.

Так, бета-тест програми з обміну LED-ламп пройде у шести регіонах, а потім розпочнеться по всій країні. Українці зможуть обміняти п’ять ламп розжарювання на світлодіодні два типи цоколя Е27 та Е14.

Спочатку обмін проводитимуть в обласних центрах та інших великих містах, а до кінця лютого світлодіодні лампи можна буде обміняти й у найменших селах.

Механізм обміну ламп:

  • обмінювати лампи можна громадянам віком від 18 років, потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та справні лампи розжарювання;
  • необхідно подати електронну заявку через «Дію, замовивши лампи, та прийти до відділення Укрпошти протягом п’яти робочих днів після отримання підтвердження, інакше заявку анулюють;
  • якщо людина не має можливості замовити лампи через «Дію», вона має прийти до Укрпошти і за наявності ламп обміняти їх у відділенні.
  • обмін здійснюють винятково на справні лампи розжарювання. Якщо людина вдома виявить, що лампи не працюють, їх можна замінити на інші діодні.

Такий обмін можна зробити один раз, повертати несправні лампи потрібно в упаковці від виробника. Без упаковки обмін не проводитимуть. На першому етапі планують замінити 15 млн ламп.

Читайте також: «Укренерго» запроваджує цілодобові обмеження через зріст споживання електроенергії

Вийшов 4-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі професора, доктора медичних наук Світлани Доан

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

51

Тетяна Карпенко

журналіст