Українці здобули медалі на етапі Кубка націй з санного спорту

Сьогодні, 6 січня, одразу дві медалі здобули спортсмени збірної України на етапі Кубка націй з санного спорту у латвійській Сігулді.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на НОК України.

Так, український санкар Андрій Мандзій завоював срібло, поступившись 0,329 секундами лише німцю Максу Лангенхану.

А от бронзовими призерами стали одразу двоє спортсменів, які показали однаковий час. Серед них і українець Антон Дукач, який і розділив третє місце зі шведом Сванте Кохала.

Зауважимо, Кубок націй слугує кваліфікацією до Кубка світу.