Українці здобули 5 медалей на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики

Нещодавно українські спортсменки вибороли 5 нагород на Міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Софії, столиці Болгарії.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Twitter ВРУ.

Так, збірна України зуміла виграти 5 нагород – вони вибороли 2 “золота”, 2 “срібла” та 1 “бронзу”. Двічі лунав Гімн України у столиці Болгарії.

Першу нагороду на турнірі Україна завоювала у суботу, 8 квітня. Христина Погранична у багатоборстві посіла третю сходинку за кількістю балів (122, 150) та отримала бронзову медаль. Врожайним на медалі для українок став завершальний день турніру. Також спортсменка виборола одразу три медалі: “золото” у фіналі з обручем (33, 050) і два “срібла” у фіналах із м’ячем (31, 550) та булавами (31, 450). Ще одну золоту медаль здобула Поліна Городнича, яка стала переможницею фіналу зі стрічкою (30, 550).

Зазначимо, наша збірна виступала в командних змаганнях юніорок. Багатоборство дівчата закінчили на сьомій позиції (49, 100) та прийшли до фіналів із п’ятьма м’ячами та п’ятьма скакалками.

Дивіться також відео: Українська співачка Солоха розповіла про участь у благодійних заходах та творчість під час війни

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.