Українці можуть отримати 6 500 гривень у межах «єПідтримки» (інструкція)

Відсьогодні, 8 березня, українці в областях, де йдуть найактивніші бойові дії, можуть отримати 6 500 гривень у межах програми «єПідтримка».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Так, виплату можна витратити на будь-що – обмеження на певний вид бізнесу з програми зняли.

Допомогу можуть отримати наймані працівники, за яких сплачують ЄСВ, та ФОПи всіх груп. А також ФОПи, які не можуть забезпечувати себе через початок війни.

Як отримати 6 500 грн? Варто спочатку авторизуватися в «Дії» та обрати послугу «єПідтримка». Після цього слід обрати картку «єПідтримка». Потім натиснути «Отримати допомогу» й очікувати зарахування коштів. Ви можете подати заявку, навіть якщо вже отримали допомогу за вакцинацію проти коронавірусу. Отримати 6 500 грн «єПідтримки» зможуть і нещеплені громадяни.

У Мінцифри нагадують, що в програмі беруть участь усі банки, які підключені до «єПідтримки»: monobank, «Альфа-банк», «ПриватБанк», «А-Банк», «Ощадбанк», «Укргазбанк», Raiffeisen Bank, «Банк Восток», IdeaBank, izibank, «ПУМБ».

Читайте також: Як отримати пенсію у час воєнного стану

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

219

Тетяна Карпенко

журналіст