Україна планує відправити до Ємену 30 тисяч тонн пшениці

У межах програми Grain From Ukraine Україна планує відправити 30 тисяч тонн пшениці до Ємену. Це вже шосте судно з цієї програми, мета якої – доставити українське зерно в країни, що страждають від голоду.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” з посиланням на Мінінфраструктури України.

Так, учора, увечері 19 березня, балкер NEGMAR CICEK пришвартувався в порту Чорноморськ, а станом на 08:00 20 березня на нього завантажили 7 тисяч тонн пшениці.

Зазначається, що це вже шосте судно в межах програми Grain From Ukraine, мета якої – доставити українське зерно в країни, що страждають від голоду.

“Сьогодні з портів Великої Одеси вийшли 3 судна зі 154 тисячами тонн агропродукції для Азії та Європи. З 1 серпня з портів Великої Одеси вийшли 828 суден, які експортували 25,1 мільйона тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна почала переговори щодо продовження зернової угоди

Дивіться також відео: Олена Романовська розповіла про сольну кар’єру, благодійні виступи та співпрацю із Андрієм Данилком

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

17

Тетяна Карпенко

журналіст