Україна офіційно відкрила свій павільйон на виставці “Експо-2020” в Дубаї (відео)

Сьогодні, 4 жовтня, в Дубаї на Всесвітній виставці “Експо-2020” відбулось офіційне відкриття павлійону України.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомив  президент Національного експертно-будівельного альянсу Україна та групи Win Experts Віктор Лещинський.

За його словами, український павільйон має форму колоска пшениці. Емблемою павільйону є дев’ять жовто-блакитних крапок. Які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots (Розумна Україна: точки підключення).

Український павільйон поділений на три тематичні групи: розумне життя, розумне мислення та розумні почуття. Кожна група розкриває можливості раціонального, технологічного та екологічного існування крізь призму технологій та інструментів, доступних сьогодні більшості населення світу. Основний акцент павільйону – інновації, які роблять побут екологічним, енергоємним та раціональним.

“Наша держава вперше побудувала власний павільйон для участі у найбільшій Всесвітній виставці такого типу, аби це стало поштовхом для пошуку шляхів зв’язку, співпраці та створення нових партнерських відносин. Україна має розвиватися в інноваційному напрямку та нових ідеях, щоб створити краще майбутнє. Радію, що мені у складі української делегації випала можливість долучитися до цього потужного заходу та побачити все на власні очі”, – зазначив Віктор Лещинський.

Виставка триватиме до 31 березня 2022 року.

Довідка: виставка “Експо-2020″є найбільшою виставковою подією, яка об’єднує більше 190 країн світу, міжнародні організації та світові інноваційні кампанії. Її метою є  створення єдиної мережі співпраці між країнами, організаціями і новаторами для спільного вирішення глобальних проблем.

Читайте також: Представники групи компаній Win Experts провели робочу нараду із керівництвом Черкаської ОДА та головами ОТГ.

Юрій Іванов

1 512

Юрій Іванов

Головний редактор