У Жовтневому палаці розпочався концерт Євгена Хмари (відео)

Сьогодні, 15 грудня, у Жовтневому палаці розпочався концерт зіркового композитора Євгена Хмари в супроводі симфонічного оркестру. Музикант презентує глядачам нову програму «KHMARA».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» із місця події.

Спеціально до концерту Євген Хмара зі своєю командою створили нову програму, робота над якою тривала більше року.

“Рояль – продовження моїх рук і мене самого, і в цьому концерті за допомогою інструменту я відкрив частину себе. На цьому концерті  представлені композиції, які писав, надихаючись космосом.  Адже це моя друга пристрасть після музики. Йдеться про Event Horizon, Solaris, Across the Sun, Transcendence. Також у програмі є надто дорогі моєму серцю мелодії. Наприклад, Moments of love, яку написав, коли дізнався, що вперше стану татом. Присвятив її всім батькам, усім сім’ям і всім тим, хто, як і я, не уявляє свого життя без сім’ї”,- говорить Євген Хмара.

За словами композитора, є й така музика, яка прийшла до нього уві сні – це «Opera piano».

“Мені снилося, як сиджу в залі оперного театру і насолоджуюся неймовірною музикою, яку грає оркестр.  Уві сні захоплювався її красою. І перше, що зробив, розплющивши очі – побіг до інструменту. Також не можу не згадати про ​​композицію «Collapse of the system», її по праву можна назвати музичним пророцтвом. Написав її до пандемії з думками про те, як сильно ми віддаляємося від витоків, як шкодимо планеті і собі… як котимося в безодню. Це справжній крик душі”, – додав Євген Хмара.

Спеціальним гостем цього вечора бстала ODARA , яка є музою Євгена Хмари, його світлом, його  кохання, його душею.

Концерт «KHMARA» наповнений не тільки живою музикою, але й цікавими оригінальними візуальними рішеннями. Вони відкривають для глядачів і світ неземної галактики, і світ танцю.

До речі, на концерті зібралося разом на одній сцені близько 50 чоловік. Задіяли більше 10 видів інструментів (із рідкісних – ханг, перкусія, дудук та багато інших).

Читайте також: Євген Хмара: “Класний музикант завжди себе знайде в житті…”.

Юрій Іванов

207

Юрій Іванов

Головний редактор