У Виставковому центрі проведуть Всеукраїнський містобудівний форум

21 жовтня у Києві в рамках XI Міжнародної спеціалізованої виставки “Євробудекспо” відбудеться Всеукраїнський містобудівний форум. Його організовує Національний експертно-будівельний альянс України у Міжнародному виставковому центрі.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

За словами президента НЕБАУ та групи компаній Win Experts Віктора Лещинського, до участі у Форумі запрошуються представники ОДА, РДА, об’єднаних територіальних громад, експертних організацій, а також архітектори, будівельники, проектувальники, забудовники та усі ті, хто має відношення до будівництва.

“Долучившись до нашого заходу, ви зможете представити свою компанію, поспілкуватися у фаховому колі, ознайомитися з новими трендами та підходами у розвитку будівельної галузі. Крім того, матимете нагоду відвідати одну з найбільших будівельних виставок року – “Євробудекспо””, – зазначив Віктор Лещинський.

На Форумі обговорюватимуться такі питання:
• стратегічне планування території;
• містобудівна документація. Інструменти та кейси;
• BIM у проектуванні та будівництві – тенденції, вимоги та рішення для будівельної галузі.

Зареєструватися на Форум можна тут.

Участь у заході є безплатною.  Для входу у МВЦ потрібно роздрукувати запрошення, яке знаходиться тут.

Партнерами Форуму виступили Міжнародний виставковий центр, FIABCI-Ukraine та ЄвроБудЕкспо 2021.  А інформаційними партнерами стали журнал ProfBuild та ІА “Оперативна Україна інфо”.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Open Talk павільйону №2.  Початок: 11.00. Реєстрація: 10.30.

Читайте також: Дороги в Україні можна покращити двома способами.

Юрій Іванов 

195

Юрій Іванов

Головний редактор