У Вінниці серед вакцинованих від COVID-19 розіграють автомобіль та 50 велосипедів і телевізорів

У Вінниці серед вакцинованих від COVID-19 розіграють автомобіль Toyota Corolla, та по півсотні велосипедів та телевізорів.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили у Вінницькій міськраді.

Щоб мотивувати містян вакцинуватись Вінницька міська влада вирішила організувати акцію«Вакцинуйся. Збережи життя» із розіграшами цінних подарунків.

Акція проходитиме у Вінниці з 1 вересня по 31 грудня. Розіграші призів будуть проводити тричі: 19 жовтня, 15 листопада та 17 грудня.

Вінничани, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стають учасниками другого та третього розіграшів.

Щоб стати учасником акції, потрібно зареєструватися на офіційному сайті Вінницької міської ради на сторінці «Вакцинуйся. Збережи життя». Також можна звернутись із письмовою заявою до будь-якого відділення ЦНАП «Прозорий офіс» Вінниці.

Міський голова Сергій Моргунов розповів про важливість вакцинації:

“Я хочу звернутися до всіх вінничан щодо важливості вакцинації і попросити віднестися до цього відповідально. Щоб потім не було нарікань, що порушуються права дітей через онлайн-навчання чи закриті заклади торгівлі, сфери послуг та ринки. Вакцинуйтеся! Подумайте про свої близьких та навколишніх! Будьте відповідальними громадянами!”.

Долучитись до акції зможуть жителі Вінницької міської територіальної громади віком від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і котрі пройшли повний курс вакцинації.

Читайте також: Що відчував після вакцинації від коронавірусу…

Зоя Брюхович

118

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті