У турецькому парку “The Land of Legends” щовечора проводять безплатне шоу фонтанів (відео)

Щовечора в турецькому парку “The Land of Legends” у Белек проводять безплатне шоу фонтанів з казковими героями. На нього їдуть туристи із усіх околиць та навіть із самої Анталії. 

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо” із місця події.

Цей парк нагадує Діснейленд. Початок шоу о 21.00, але краще прийти заздалегідь і зайняти гарне місце біля головного музичного фонтану. Тривалість програми – одна година.

Потужні струмені води фонтану, то злітають в небо, то падають вниз, переливаючись різнокольоровими вогнями. Усе дійство супроводжує різноманітна музика.

Далі всі артисти пропливають  на човнах навколо фонтану кілька разів.

Після чого казкові герої рухаються протокою по “шопінг авеню”, ведучи за собою зачаровану публіку, прямо до воріт чарівного замку. Ця будівля постійно привертає до себе увагу, адже часто змінюється колір її освітлення.

 

До речі, це не просто красиве шоу, а чудово продумана рекламна акція, яка приваблює туристів на “шопінг авеню”. І тут дійсно є чим поживитися, починаючи від сувенірів, закінчуючи одягом та взуттям. А ціни в розважальному парку є набагато дешевшими ніж у магазинах, що розташовані у готелях чи поряд із ними.

 

Читайте також: У Києві показали заключний сеанс site-specific вистави “Шлях до…”. 

Юрій Іванов 

 

190

Юрій Іванов

Головний редактор