У столиці презентували трейлер фільму «Буча» (відео)

Учора, 13 вересня, у День міста Бучі, що на Київщині, в Києві представили тизер-трейлер до фільму-драми під однойменною назвою «Буча».

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо».

Його зняли на основі реальних подій у цьому місті, а також у Ворзелі, Гостомелі та Ірпені під час російської окупації у лютому-квітні 2022 року.

У фільмі розкажуть історію порятунку двохсот людей із окупованих територій, яких вивіз волонтер Костянтин Гудаускас. Він є громадянином Казахстану, який отримав політичний притулок в Україні та проживає в Бучі. З початком російського вторгнення завдяки своєму казахстанському паспорту чоловік має змогу проїжджати на окуповану російськими військами територію та вивозити мирних жителів. Костянтин не тільки рятує людей, а й на власні очі бачить весь жах війни та окупації – вбивства, пограбування, зґвалтування.

На великі екрани фільм продюсера Олександра Щура та режисера Станіслава Тіунова вийде вже за рік. Його зйомки коштом іноземних інвестицій заплановані на грудень-січень, а прем’єра відбудеться на річницю трагедії.

До фільму також включать сцену порятунку відомого українського композитора, Лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада, який під час подій фільму перебував у своєму будинку у Ворзелі.

Вже відомий виконавець ролі головного антагоніста – ним став актор В’ячеслав Довженко.

Читайте також: Руслана Писанка перед смертю встигла зіграти головну роль у фільмі «Демони», де обстригала волосся

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

94

Тетяна Карпенко

журналіст