У пожежі на Київщині згорів будинок родини Любарчуків (фото)
Днями вночі у масштабній пожежі згорів двоповерховий будинок сім’ї Яни та Василя Любарчуків з Київщини. Нині вони лишилися без даху над головою.
Тож звернулися до редакції “Оперативної України інфо” з проханням допомоги від небайдужих, аби зібрати кошти на відновлення оселі.
Голова сім’ї Василь Любарчук, родом з Херсонщини, працює в патрульній поліції. Під час окупації Херсонської області всі його родичі приїхали жити до них на Київщину. Дружина Яна також працює в “патрульці”. Наразі перебуває в декретній відпустці, виховує 1,5 річного сина Демидка.
Друзі родини говорять, що Любарчукам тяжко давалося здійснити свою мрію – придбати й облаштувати великий будинок. Однак все обірвалося в один момент. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало загорання проводки.
У кого є можливість підтримати молоду сім’ю у відновленні дому – приєднуйтесь. Попри трагічну ситуацію, вони не втрачають надії й вірять у краще.
Допомогти родині можна, перерахувавши кошти на банківську картку.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк
5168752007870226 Яна Любарчук (Ботнар)
Монобанк
Читайте також: 26-річна мати трьох дітей з Полтавщини потребує допомоги
Дивіться також відео: У Києві в СЗШ № 243 відбувся патріотичний флешмоб «Діти за мир»
Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)
Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.
Тетяна КАРПЕНКО