У Полтаві відключили гаряче водопостачання

Відсьогодні 3 вересня у Полтаві не буде гарячої води, оскільки підприємство, що надає цю послугу, не може сплачувати запропоновану ціну за газ.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на пресслужбу «Полтаватеплоенерго.

«Із суботи, 3 вересня, через не прийнятні умови придбання природного газу, у НАК «Нафтогаз України» підприємствами теплокомуненерго (ТКЕ), постачання гарячої води споживачам у Полтаві та Полтавській області буде призупинено», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 29 серпня «Полтаватеплоенерго» отримало затверджені Міністерством розвитку громад та територій обсяги споживання природного газу в період з серпня 2022 по квітень 2023 року, і того ж дня підприємство направило підписані та оформлені договори постачання природного газу на узгодження ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг».

«Згідно з Правилами постачання газу, постачальник зобов’язаний забезпечити своєчасну реєстрацію споживача в Реєстрі споживачів постачальника (на інформаційній платформі Оператора ГТС) у відповідному розрахунковому періоді. Втім, станом на 2 вересня поточного року постачальник ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» не зареєстрував ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» в Реєстрі споживачів постачальника», – пояснили на підприємстві.

За умови відсутності постачальника передбачено, що газ має надаватися Постачальником «останньої надії» (ПОН) за ціною для непобутових споживачів в 130-174 грн за м. куб. із ПДВ.

Така ціна не передбачена діючими тарифами, тому «Полтаватеплоенерго» вимушене призупинити послуги гарячого водопостачання до вирішення договірних відносин з постачальником ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг». Підприємство собі в збиток не відключатиме від роботи лише 4 котельні у місті Полтава, які забезпечують гарячим водопостачанням лікарняні заклади», – зазначили на підприємстві.

Про строки й умови відновлення гарячого водопостачання у Полтаві будуть повідомляти додатково.

Читайте також: Від 1 вересня на Полтавщині обмежать продаж алкоголю

ВИЙШОВ ПЕРШИЙ ВИПУСК ПРОГРАМИ «КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ ВІЙНА?» (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна КАРПЕНКО

153

Тетяна Карпенко

журналіст