У Польщі за лічені години розкупили марки з Володимиром Зеленським (фото)

У Польщі надрукували марки з Президентом України Володимиром Зеленським. Хоча вартість однієї була не з дешевих, але весь тираж розкупили дуже швидко.

Про це повідомляє «Оперативна Україна інфо» з посиланням на депутата Краківської міськради та ініціатора проєкту з марками Лукаша Вантуха.

Так, вартість марки становила 500 злотих за одну (приблизно 3 383 гривні). Проте навіть недешева ціна не завадила покупцям викупити абсолютно всі.

Зауважимо, тираж синьо-жовтих марок був обмежений. Компанія “Poczta Polska” створила 99 аркушів по 9 марок на кожному. Усі кошти за продаж надійдуть на допомогу Україні.

«Наприкінці травня ми поїдемо до Києва і, можливо, зможемо передати марку особисто чи через когось Президенту України та очільнику Києва. Вперше за довгий час марки йдуть не з України до Польщі, а в інший бік», – розповів Вантух.

 

Читайте також: «Укрпошта» припинила продаж марок з російським воєнним кораблем

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу!

Тетяна Карпенко

131

Тетяна Карпенко

журналіст