У “Парку Київська Русь” відбудеться святкування Покрови та Дня захисника України

З 14 по 17 жовтня у Древньому Києві в “Парку Київська Русь” відбудеться святкування Покрови та Дня захисника України.

Про це “Оперативній Україні інфо” повідомили організатори свята.

“Захід дозволить вам здійснити подорож у часі в епоху зародження свята Покрови, яке бере свій початок з Х століття в Константинополі, а також часи князя-козака – Святослава та величної Київської Русі, коли зароджувалася слава нашої держави, формувався і гартувався бойовий дух богатирів – захисників нашої землі” – зазначили .

На гостей чекає яскрава шоу-програма на історичну тематику з кінно-трюковими виступами, давньослов’янськими розвагами та майстер-класами.

А ще: прогулянки на конях, музеї та експозиції, смачні страви з багаття і багато цікавого з життя справжнього, живого середньовічного міста.

Справжнім подарунком до свята стануть костюмовані лицарські турніри зі стародавніх кінних бойових мистецтв із використанням середньовічної зброї.

До 20:00 на відвідувачів чекає яскравий калейдоскоп середньовічних розваг. Гості будуть не просто спостерігати за дійством, а й зможуть взяти участь у веселих іграх та конкурсах, танцювальних флеш-мобах і запальних хороводах.

Також усіх охочих запрошують взяти участь в урочистій ході до Василівської церкви, яка була побудована Володимиром Великим після запровадження християнства. У суботу та неділю, 16-17 жовтня, з 14:00 буде проходити молебень за Україну.

Парк працюватиме з 10:00, початок програм з 14:00. Вартість квитка від 100 грн.

Читайте також: Київські музеї запрошують на дні відкритих дверей: куди безплатно можна піти у жовтні.

Зоя Брюхович

149

Зоя Брюхович

Редактор регіональної філії у Закарпатті