У Нью-Йорку з’явилася реклама з українською “Дією”

Нещодавно реклама української програми “Дія” з’явилась на площі Таймс-сквер в Нью-Йорку. Відбулося це в межах масштабного проєкту “i am u are” про креативну економіку України в США.

Про це повідомляє “Оперативна Україна інфо”.

“i am u are” – це проєкт, який підтримує понад 100 брендів та розвиває інвестиційну привабливість України. Вони мають на меті забезпечити загальне зростання економіки, стимулювати створення креативної економіки, яка тримає тил і є рушієм розвитку ідей та технологій. Організаторами події є Анна Пагава й комунікаційна агенція GOGŌLA, а також Христина Скрипка, експертка у сфері гостинності.

“Наша місія — підтримувати та розвивати правильний і чесний імідж і бренд України, а також допомогти учасникам проєкту знайти нові зв’язки в Америці та нові ринки, щоб пережити виклики війни”, — розповіла Анна Пагава.

У межах “i am u are” реалізують ярмарок, виставку та презентації стартапів. Подія, яка відбудеться 24-26 березня, має стати місцем, де українці зможуть представити свої проєкти, налагодити співпрацю та вийти на діалог з американською спільнотою та інвесторами. Подія відбудеться у Skylight at Essex Crossing, розташованому в центрі Нижнього Іст-Сайду. Реклама проєкту розміщена на головній площі міста Таймс-сквері, зокрема у ролику показують українську “Дію”.

Читайте також: У Telegram з’явився режим енергозбереження

Дивіться також відео: Лілія Кирилеску виконує оперні пісні (ч.2)

Вийшов 8-й випуск проекту «Коли закінчиться війна?» за участі екстрасенса Хаяла Алекперова (відео)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на офіційну сторінку в Фейсбук, аби першими дізнаватися найголовніші новини країни! Також запрошуємо долучитися до нашого YouTube-каналу! А відтепер ми є і у TikTok.

Тетяна КАРПЕНКО

52

Тетяна Карпенко

журналіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 6 =